Ta strona obsługuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.

Akceptuję politykę cookies i wykorzystywanie plików cookies w serwisie

  • wybierz język:
  • Polska wersja językowa
  • English version
  • Русская версия

grupa kapitałowa

hurtownia internetowa

Hurtownia internetowa

Kontakt Centrala

ZARZĄD BAĆ-POL S.A.

 

Prezes Zarządu
Leszek Bać

 

Wiceprezes Zarządu
Mirosław Maksymiuk


Wiceprezes Zarządu
Andrzej Janowski

Prokurent

Dyrektor Biura Zarządu 
Iwona Zagól
e-mail:
iwona.zagol@bacpol.com.pl


Prokurent
Radca prawny
Kierownik ds. prawnych

Witold Dziedzic

e-mail: witold.dziedzic@bacpol.com.pl



 

Sekretariat Zarządu:
e-mail:
sekretariat.zarzadu@bacpol.com.pl

 

 

CENTRALA FIRMY

 

BAĆ-POL S.A.
35-234 Rzeszów, ul. Trembeckiego 5
tel. +48 17 863 60 11, fax +48 17 779 11 01
e-mail: 
biuro@bacpol.com.pl

KADRA ZARZĄDZAJĄCA


Dyrektor Handlowy ds. Rozwoju Kategorii i Marketingu
-
 Anna Maksymiuk

e-mail: anna.maksymiuk@bacpol.com.pl


Dyrektor Handlowy ds. Sprzedaży - Andrzej Szajna
e-mail:
andrzej.szajna@bacpol.com.pl

Z-ca Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży - Janusz Jajo

e-mail: janusz.jajo@bacpol.com.pl

 

Z-ca Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży - Krzysztof Kopacz
e-mail: krzysztof.kopacz@bacpol.com.pl


Kierownik Sprzedaży - Agnieszka Wróbel

e-mail: agnieszka.wrobel@bacpol.com.pl

Dyrektor ds. Rozwoju Sieci SPAR - Roman Materna

e-mail: roman.materna@bacpol.com.pl
 

Z-ca Dyrektora Handlowego ds. Produktów Świeżych  i  Napojów
-
Janusz Bogdan

e-mail: janusz.bogdan@bacpol.com.pl
 

Dyrektor IT - Grzegorz Grabowski

e-mail: grzegorz.grabowski@bacpol.com.pl

Dyrektor Logistyki - Krzysztof Derczyk
e-mail:
krzysztof.derczyk@bacpol.com.pl
 

Dyrektor Personalny GK Bać-Pol - Artur Niewiadomski
e-mail: artur.niewiadomski@bacpol.com.pl


Główna Księgowa - Barbara Bar
e-mail: barbara.bar@bacpol.com.pl

   


Pokaż Bać-Pol S.A. Centrala na większej mapie

powrót powrót